Reference


Podzimní kurz pro začátečníky 15.10.2017 byl zkrátka skvělý. Báječný den plný pohybu, krásného počasí a fajn lidí. Soňa měla vše organizačně zvládnuté na 1**. Je to velmi šikovná, trpělivá a milá lektorka. S nordic walking jsem se v praxi potkala poprvé a moc se mi líbilo, že nám Soňa vše vysvětlovala postupně a vzápětí jsme to pak mohly vyzkoušet přímo v terénu. Tento den jsem si moc užila. Soni ještě jednou děkuju .
P.S.1.: Díky i Tvému asistentovi, který pomáhal s organizací a fotil.
P.S.2.: A ta bramboračka, co jsi pro nás uvařila k obědu taky neměla chybu.

Účastnil/a jsem se: základního kurzu 15.10.2017
Petra R.


Děkuji Soně za příjemně prožitou neděli se severskou chůzí v krásné přírodě. Také za výbornou domácí bramboračku s houbami . Díky patří i Martinovi za skvělou obsluhu a krásné fotky. „Třešničkou na dortu“ bylo krásné, slunečné počasí.

Renata N. – účastnice kurzu 15.10.2017


Hůlkování 29.8.2016 bylo přímo skvělé. Spojilo se příjemné s užitečným. Bezva parta, zábava a nakonec ochutnávka netradičního piva v Potštejně. Výšlap krásnou krajinou a oddech od běžných starostí je mimo zdravotního hlediska i bonusem navíc.

Hana K.


Dobrý den,
Nordic walking neboli severská chůze je naprosto úžasná věc. Mně, jako mámě od dvou malých dětí, to pomáhá vyčistit si hlavu a přináší dobrý pocit, že dělám něco pro své zdraví, abych se z těch svých zlatíček nezbláznila. Je fajn jednou denně vyrazit do přírody s hůlkami a na hodinu vypnout. Dýcháte čerstvý vzduch a utřídíte si myšlenky. Zkrátka nestojíte jen u plotny, hadru a nebo nevysvětlujete dětičkám stále proč.
Soňa jako instruktorka je super, přizpůsobí tempo nejslabšímu článku kurzu a domluva s ní není problém. Kdykoli Vám ráda půjčí hůlky a je vstřícná upravit i hodiny tréninku.
Takže všichni, co chcete na chvíli vypadnou od rodin a udělat něco pro sebe a nechcete utratit spoustu peněz za fitka. Doporučuji Severskou chůzi.

Leona L.

18. 05. 2016


První lekce neměla chybu. Soňa měla připravené nejen hůlky každému, dle jeho výšky, ale i ledvinku a lahev s vodou, pro nás zapomnětlivé. Dvě a půl hodiny neuvěřitelně rychle proběhly, díky jejímu úžasnému vedení první lekce. Trochu teorie měla citlivě zařazeno mezi praktické ukázky. Praktické ukázky spočívaly v rozcvičení, protažení, technika chůze s hůlkami, další možnosti využití hůlek. Teprve koncem lekce, kdy se mi podařilo dodržet vysvětlovanou techniku jsem si na sobě zkusila, jak tyto speciální hůlky úžasně pomáhají.

Účastnil/a jsem se: základního kurzu 12. 7. 2016

Dana J.


Nějakou dobu jsem okukovala stránky Nordic Walking Žamberk a přemýšlela, že to zkusím. Přihlásila jsem se sama na kurz pro začátečníky, s tím, že když tak to jednou přežiji. Už první setkání s instruktorkou Soňou a s ostatními účastníky kurzu bylo příjemným překvapením, všichni byli dobře naladění a instruktorka Soňa veselá a trpělivá. Jako začátečníci jsme samozřejmě chvíli bojovali s tím, jak hůlky vůbec chytit, sladit krok a ruce a nezapíchnout se u toho. Soňa trpělivě vysvětlovala a předváděla co bylo třeba a tak nám tři hodiny uběhly jako voda. Nakonec jsme se s hůlkami alespoň trochu skamarádily. Byla jsem zpocená, příjemně unavená, spokojená a pořádně jsem si protáhla celé tělo. Hned jsem se přihlásila do dalšího kurzu a moc se na něj těším. Pokud váháte, tak se překonejte a zkuste to. Nejsem ani mladá, ani štíhlá, ani sportovec. Jsem spíše pohodlná a jsem důkazem toho, že Nordic Walking může zkusit opravdu každý.

Účastnil/a jsem se: základního kurzu 19. 7. 2016

Marcela Ř.


Včera jsem se zúčastnila kurzu pro začátečníky. Bylo to úžasné – procházka přírodou, skvělé protažení, prima parta :-). Dnes se cítím v pohodě, nic mě nebolí :-). Doporučuji všem a už teď se hlásím na další….

Účastnil/a jsem se: základního kurzu 19. 7. 2016

Soňa S.


Dne 19. 7. 2016 jsem se zúčastnila základního kurzu. Sešla se nás prima parta žen,uvítala nás prima instruktorka Soňa, vyšlo i krásné počasí a tak čas strávený byl velmi příjemný a díky Soně i zajímavý a poučný. Seznámila nás se základy NW a všechny jsme si to moc užily. Vřele doporučuji .

Účastnil/a jsem se: základního kurzu 19. 7. 2016

Simona R.


Instruktorka nám vše vzorně vysvětlila, lekce byla úžasná a mile mě to překvapilo, ráda si to zopakuji… moc děkuji.

Účastnil/a jsem se: základního kurzu 12. 7. 2016

Laďka S.


Základní lekce předčila mé očekávání. Moc se mi líbilo, že lekce byla pojata komplexně, dozvěděli jsme se o historii, technice Nordic Walking, vyzkoušeli si všechno prakticky. Soňa se každému věnovala také individuálně a upozorňovala, na co si dát pozor, ale především povzbuzovala :-). A nechybělo ani protažení na začátku i na konci. Hezká příroda + krásně protažené tělo + úžasná atmosféra = zážitek, který všem mohu jen doporučit!

Účastnil/a jsem se: základního kurzu 12. 7. 2016

Kateřina A.


Ahojda, dne 19. 7. 2016 jsem se zúčastnila základního kurzu – Nordic Walking neboli severská chůze. Byla jsem velice překvapená jak „ŠLAPALÍNA“ pod vedením usměvavé pozitivně naladěné Soni dá zabrat! Pobyt v přírodě s dobrou partou byl bezva! Kdo jste to nezkusil nebojte se přihlásit a vyzkoušet!

Účastnil/a jsem se: základního kurzu 19. 7. 2016

Marta V.


Ahojda, před dnešní lekcí nás Soňa mile překvapila zelenou termoskou… díky moc. Dnešní „ŠLAPALÍNA“ s hůlkami v přírodě byla opět veselá a pozitivně naladěná. Sedm usměvavých žen v přírodě – co víc si přát – už se těším na další!

Účastnil/a jsem se: rekreační lekce 25. 7. 2016

Marta V.


Bylo to fajn. Unavená, ale příjemně. Přitom nabitá. Už se těším na další lekci. Perfektní parta. Super instruktorka.

Účastnil/a jsem se: základního kurzu 19. 7. 2016

Iva R.


Tuto činnost všem vřele doporučuji, zde jsem velmi vypnula a odreagovala se v příjemném prostředí lidí a přírodě. Vedení kurzu a předání přiměřeného množství informací o severské chůzi. Člověk si protáhl tělo přirozeným pohybem, který není nikomu cizí, jen je třeba si uvědomit, jak které části těla rozpohybovat a věnovat čas svému tělu a sám sobě. Líbilo se mi, jak člověk zapojí velkou část svalů a nemusí přitom mít žádné velké cvičící přístroje. 🙂

Účastnil/a jsem se: základního kurzu 12. 7. 2016

Radka K.


Jsou to pěkné procházky přírodou. Je to energická chůze, která pomůže prodýchat celé tělo čerstvým vzduchem z přírody. Po takové chůzi se cítím vitálnější ještě několik dní a těším se na další.

Hana L.